Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava

Počet zobrazených článkov: 4 (z celkom 1554 nájdených)

Možnosti prístupu k publikáciám
(marketing, Informácie, 24.07.2003)
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) pôsobí aj ako multiplikačný bod (Multiplier Point) pre distribúciu informácii a publikácii UNECE.

Výzva na podávanie žiadostí
(marketing, Podpora podnikania, 20.05.2003)
VÝZVA NA PODÁVANIE ŽIADOSTÍ O POSKYTNUTIE FINANČNEJ POMOCI V ROZSAHU "DE MINIMIS". Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, Subkontraktačná burza Slovenska v mene Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky zverejnila túto výzvu.

Finančné podporné programy
(marketing, Podpora podnikania, 20.02.2003)
V ekonomike transformujúcich sa krajín, medzi ktoré patrí aj Slovenská repubika, je typickým javom nedostatok voľného kapitálu pre podnikateľov. Súčasne podnikatelia nemajú dostatok záruk pri požadovaní úveru z banky, alebo z iných fondov.

Šiesty rámcový program pre výskum a technický rozvoj EÚ
(marketing, Podpora podnikania, 20.02.2003)
Šiesty rámcový program (6.RP) zahrňuje aktivity Európskej únie v oblasti vedy, výskumu a inovácií. Hlavným poslaním 6.RP je prispieť k dotváraniu Európskeho výskumného priestoru (ERA) lepšou integráciou a koordináciou roztriešteného európskeho výskumu.

Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server