Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Výzva na podávanie žiadostí
Vydané 20. 05. 2003 (739 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

VÝZVA NA PODÁVANIE ŽIADOSTÍ O POSKYTNUTIE FINANČNEJ POMOCI V ROZSAHU "DE MINIMIS". Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, Subkontraktačná burza Slovenska v mene Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky zverejnila túto výzvu.

Predmetom schémy podpory medzinárodnej kooperácie - SUBKONTRAKTÁCIA je poskytovanie pomoci de minimis na vytvorenie prijateľných podmienok pre nadviazanie výrobnej kooperácie so zahraničnými odberateľmi formou finančného príspevku na účasť slovenských podnikov na zahraničných subkontraktačných veľtrhoch v rámci aktivít Subkontraktačnej Burzy Slovenska (SBS), ako aj na samostatnú účasť slovenských podnikov na zahraničných priemyselných subkontraktačných veľtrhoch. Cieľom pomoci je sprístupnenie výrobných schopností slovenských podnikov zahraničným odberateľom za účelom nadviazania výrobnej kooperácie.

Podrobnejšie informácie http://www.narmsp.sk/sbs-schema-vyzva.htm.


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server