Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Možnosti obchodnej spolupráce s Kazachstanom - webinár SARIO
Vydané 21. 09. 2020 (102 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Agentúra SARIO pripravila bezplatný webinár "Možnosti obchodnej spolupráce s Kazachstanom" dňa 29. septembra 2020 v čase 10:00-11:00. Témou webinára budú aktuálne podmienky a možnosti zahraničného obchodu či odporúčania ohľadom úspešného nadviazania obchodných kontaktov v Kazachstane.

Webinár sa bude realizovať online prostredníctvom aplikácie ZOOM bez nutnosti vytvárania konta, pričom link na pripojenie bude zaslaný emailom v deň konania a zároveň v pozvánke do kalendára v MS Outlook. S príspevkami vystúpia a otázkam sa budú venovať nasledujúci odborníci na obchodno-ekonomické otázky vzájomného obchodu medzi Slovenskom a Kazachstanom. Webinár bude prebiehať v slovenskom a ruskom jazyku bez konzekutívneho tlmočenia vzhľadom na časovú náročnosť, avšak príspevky, ktoré odznejú v ruštine budú zaslané s prekladom na emailovú adresu zadanú počas registrácie. Registrácia je možné do 29. septembra 2020 (9:00) cez webovú stránku SARIO: https://sario.sk/sk/projekty-podujatia/moznosti-spoluprace-s-kazachstanom-webinar V prípade otázok kontaktujte : koleda@sario.sk alebo +421 910 828 342.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server