Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 2-dielny webinár Zvládnite LinkedIn ako profesionál
Vydané 11. 05. 2020 (82 x čítané) | Rubrika - Informácie

SARIO, pripravilo pre zástupcov slovenských malých a stredných podnikov so sídlom mimo Bratislavského kraja, bezplatný 2-dielny webinár Zvládnite LinkedIn ako profesionál, ktorý sa bude konať 19. a 21. mája 2020. Zaregistrovať sa môžete na www.sario.sk do 14. 5. 2020.

LinkedIn je jedna z najefektívnejších sociálnych sietí,  na Slovensku na nej nájdete cez 600 tisíc ľudí, pričom neustále rastie na popularite. Jeho veľkou výhodou je, že sa využíva výlučne na profesionálny networking, biznis, obchodné kontakty a hľadanie ľudí.  Na webinári sa naučíte tipy a triky ako komunikovať na LinkedIn, ako si nastaviť Váš osobný alebo firemný profil efektívne a tiež tak, aby ste využili Váš obchodný potenciál naplno. Kontakt: Jana Jarošová, T: 0910 828 215, E: jana.jarosova@sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server