Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Národné stánky SR na zahraničných veľtrhoch a výstavách
Vydané 29. 01. 2020 (89 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) je od roku 2017 realizátorom Národného projektu „Podpora internacionalizácie MSP“ je realizovaný v rámci Operačného programu Výskum a inovácie na podporu slovenských malých a stredných spoločností so sídlom mimo Bratislavského kraja pri ich exportných aktivitách.

Národný projekt zabezpečuje služby spojené s technicko-organizačným zabezpečením národných stánkov na medzinárodných veľtrhoch a výstavách v zahraničí. Mnohým slovenským spoločnostiam sa vďaka tejto podpore podarilo uzatvoriť úspešné obchodné kontrakty, nadviazať spoluprácu s partnermi a rozšíriť svoju sieť odberateľov na nových exportných trhoch. Harmonogram všetkých pripravovaných národných stánkov SR na rok 2020 nájdete na web stránke :www.sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server