Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia do Charkova, Ukrajina
Vydané 19. 07. 2019 (60 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci so ZÚ Kyjev organizuje 24.9.2019 podnikateľskú misiu na Ukrajinu do mesta Charkov.

Cieľom účasti na podnikateľskej misii je podpora exportných aktivít slovenských podnikateľských subjektov pôsobiacich najmä v sektore s vyššou pridanou hodnotou, nadviazanie nových kontaktov, obchodných vzťahov a spolupráce medzi slovenskými a ukrajinskými spoločnosťami. Pre účastníkov bude pripravený program pozostávajúci z B2B rokovaní s potenciálnymi ukrajinskými obchodnými partnermi (najmä z Charkovskej, Sumskej a Poltavskej oblasti), ako aj z návštevy lokálnych ukrajinských spoločností. KONTAKT : Tomáš Šándor, M: +421 915 839 495, E: tomas.sandor@sario.sk, Andrej Koleda, M: +421 910 828 342, E: andrej.koleda@sario.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server