Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Slovensko–chorvátske podnikateľské fórum
Vydané 27. 05. 2019 (71 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravila pre slovenských podnikateľov podnikateľské fórum a B2B rokovania s partnermi z Chorvátskej republiky, ktoré sa uskutoční dňa 12. júna 2019 v Austria Trend Hoteli Bratislava (konferenčné priestory 1. poschodie).

Podujatie je prioritne zamerané na rozvoj spolupráce medzi Slovenskou republikou a Chorvátskou republikou v oblasti automobilového priemyslu, robotiky, automatizácie a IT v priemyselných procesoch. Účastníci budú mať možnosť absolvovať B2B rokovania s chorvátskymi podnikateľskými subjektmi. Bližšie informácie o programe a zameraní podnikateľského fóra nájdete spolu s registráciou na SARIO web stránke : https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovensko-chorvatske-podnikatelske-forum


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server