Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľské fórum V4 a Rakúsko
Vydané 03. 04. 2019 (83 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), v rámci Národného projektu „Podpora internacionalizácie MSP“ v rámci Operačného programu Výskum a inovácie, prioritnej osi 3. investičnej priority 3.2. špecifického cieľa 3.2.1 zameraného na nárast internacionalizácie MSP a využívania možností jednotného trhu EÚ,pripravila medzinárodné podnikateľské fórum krajín V4 a Rakúska. Cieľová skupina: Malé a stredné podniky (MSP) zo Slovenskej republiky so sídlom mimo Bratislavského kraja, ktoré riadne vyplnia registračný formulár so všetkými požadovanými náležitosťami a prílohami. Hlavným cieľom podnikateľského fóra sú bilaterálne rokovania jednotlivých spoločností, ktoré poskytnú priestor a príležitosť slovenským a zahraničným podnikateľom z krajín V4 (Poľsko, Maďarsko, Česká republika) a Rakúska nadviazať osobný kontakt a rozvinúť vzájomné obchodné vzťahy. Podujatie sa uskutoční dňa 30.4.2019 vo Vigľaši ( Grand Vigľaš )

Podujatie je zamerané na nasledujúce sektory: strojárstvo, automobilový priemysel, informačné technológie, elektronika, stavebníctvo, energetika a potravinársky priemysel. Slovenské spoločnosti spĺňajúce definíciu MSP, so sídlom mimo Bratislavský kraj a spĺňajúce podmienky Schémy pomoci de minimis sa v rámci podujatia môžu taktiež zúčastniť prezentácie „Ako byť úspešný na veľtrhoch a výstavách“. Bližšie informácie : forum@sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server