Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia z Jaroslavskej oblasti (Ruská federácia)
Vydané 20. 11. 2017 (251 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), v spolupráci s Obchodným zastupiteľstvom Ruskej federácie na Slovensku a Exportným centrom Jaroslavskej oblasti pripravili pre odbornú podnikateľskú verejnosť podnikateľskú misiu ruských spoločností z Jaroslavskej oblasti na Slovensko.

Predstavitelia Jaroslavskej oblasti budú prezentovať jej ekonomický a investičný potenciál a predstavia ruské investičné projekty v zahraničí. Cieľom podnikateľskej misie je nadviazanie a rozvoj obchodnej spolupráce, získanie nových kontaktov a partnerov pre realizáciu spoločných projektov na Slovensku a v Rusku. Misia sa uskutoční : utorok, 28. november 2017 v priestoroch SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava, 8. poschodie. Kontakt: Silvia Trajčíková, M: +421 915 839 495, T: +421 2 58 260 220, E: silvia.trajcikova@sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server