Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Kooperačné podujatie CONTACT : Business Meetings 2017 zamerané na strojársky, automobilový, stavebný a zdravotnícky priemysel
Vydané 17. 01. 2017 (324 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovak Business Agency v spolupráci s partnerom siete Enterprise Europe Network - The Leipzig Chamber of Industry and Commerce Saxon pripravili kooperačné podujatie CONTACT: Business Meetings 2017.

12. kooperačné podujatie sa koná počas medzinárodného veltrhu INTEC (www.messe-intec.com) a medzinárodným subkontrakraktačným veľtrhom, častí, komponenty a technológie “Z” (www.subcontractingfair.com). Kde: Leipzig - Exhibition Centre, Hall 4. Kedy: 8.3.2017 Celé spektrum výroby, nástrojov a strojov na špeciálne účely stavebníctva, ako aj dodávky a subdodávky služieb pre automobilový priemysel, zariadenia, stroje a stavebné náradie, automobilový priemysel, technológie z plastov a spracovanie plastov, zdravotnícke technológie, optika a ďalšie priemyselné odvetvia. Registrácia je otvorená na webovej stránke https://www.b2match.eu/contact2017. Kontakt: Oľga Némethová, Slovak Business Agency, tel. 02/ 2036 32 70


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sbagency.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server