Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Čerpanie eurofondov v období 2014-2020 - seminár
Vydané 11. 11. 2015 (443 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská obchodná a priemyselná komora, Nadácia na podporu vzdelávania a ekológie a Enterprise Europe Network Slovensko pripravili seminár „Čerpanie eurofondov v období 2014-2020“, ktorý sa uskutoční dňa 24. novembra 2015 (utorok) od 14.00 h. v hoteli Austria Trend, Vysoká 2, Bratislava.

Cieľom seminára je analýza súčasného stavu príprav a sformovanie návrhov podnikateľov na zefektívnenie využívania zdrojov EÚ v novom plánovacom období 2014-2020, lepšia informovanosť o zapojení sa do získavania fondov a námety na zlepšenie procesu rozhodovania. Účasť na seminári je bezplatná, ale je podmienená registráciou na e-mailovej adrese: sopkueu@sopk.sk. V prípade záujmu o účasť, zašlite prosím vyplnenú Prihlášku najneskôr do 18. novembra 2015.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 7 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server