Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Bezplatné kooperačné podujatie B2B stretnutia počas "V European Congress for SMEs"
Vydané 08. 10. 2015 (516 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovak Business Agency v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network pripravilo bezplatné kooperačné podujatie B2B stretnutia počas V European Congress for SMEs. Bilaterálne stretnutia sú organizované v rámci medzinárodného kongresu pre malých a stredných podnikateľov „V European Congress for SMEs“, ktorý je zameraný na vedu, podnikanie, samosprávu a ekonomiku.

Kongres sa delí na niekoľko panelových podujatí, seminárov a neformálnych stretnutí, pričom sa odhadujú účastníci najmä z Poľska, krajín V4, Rakúska, Ruska, Ukrajiny, Bieloruska, Chorvátska, Nemecka, Turecka a i. Oficiálny jazyk podujatia: angličtina. Termín a miesto konania: 13.-14.10.2015, Katovice (Poľsko). Kontakt : Slovak Business Agency, Júlia Mičúneková : micunekova@sbagency.sk, Tel : +421 2 502 44 513


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 14 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server