Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Slovenská kooperačná burza 2015
Vydané 04. 06. 2015 (644 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu pripravuje najväčšie podujatie v rámci projektu SARIO Business Link — Slovenskú kooperačnú burzu 2015. Už od svojho vzniku je Slovenská kooperačná burza každoročne najväčším a najprestížnejším stretnutím slovenských a zahraničných podnikateľov na Slovensku. Burza sa uskutoční 10. november 2015 v Bratislave. V prípade záujmu kontaktujte: Naďa Hladká, T: 02 58 260 321, E: matchmaking@sario.sk

Slovenská kooperačná burza 2015 je medzinárodné podujatie zamerané na bilaterálne rozhovory firiem, na prezentáciu subkontraktačných ponúk partnerstva, tendrov, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov so zahraničnými partnermi, možností investícií a hľadanie partnerov na spoluprácu najmä v oblastiach automobilového priemyslu, strojárstva, energetiky, informačných a komunikačných technológií. 9. ročník podujatia je venovaný regiónu Ázia, so zameraním na Strednú Áziu a Čínu. Predchádzajúci - 8. ročník podujatia - sa konal v Bratislave 13. novembra 2014 v spolupráci s veľvyslanectvami krajín V4 a Rakúska a partnermi podujatia. Pokračoval v tradícii siedmych úspešných ročníkov, ktoré sa uskutočnili v rôznych mestách na Slovensku - v Trenčíne, Banskej Bystrici, Prešove, Nitre, Žiline a Bratislave.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 43 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server