Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Kanadsko-Slovenské výskumno-inovačné kontaktné fórum
Vydané 04. 06. 2015 (665 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Dňa 8. júna 2015 sa bude konať Kanadsko-Slovenské výskumno-inovačné kontaktné fórum v konferenčnej miestnosti v budove CVTI (Lamačská cesta 8) v Bratislave od 11-14 hod. Fórum bude zamerané najmä na výmenu poznatkov a tiež ako kontaktné podujatie s lokálnymi firmami a výskumnými pracoviskami.

Cieľom je aj to aby firmy a výskumné pracoviská zo Slovenska a Kanady ďalej komunikovali a spolupracovali. Oblasť inovácií v malom a strednom podnikaní a tiež Smart Cities zahrňa popri urbanizme, architektúre, životnom prostredí a zelenom stavebníctve aj manažment energií, informačné a komunikačné technológie, vyspelé technické systémy, tiež sociálne vedy a bezpečnosť. Atraktívne je aj to, že Európska aliancia pre inovácie EAI tam predstaví aj plánovanú veľkú konferenciú SUMMIT SMART CITY 360 ktorú organizuje na október 2015 a bude prebiehať súčasne v Bratislave a v Toronte (500 účastníkov, 100 rečníkov z 20 krajín). Účasť je bezplatná, počet účastníkov nie je obmedzený. Registrácia emailom na nada.franova@international.gc.ca alebo na mobil 0904 619 728


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 52 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server