Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodné kontaktné dni v Užhorode
Vydané 27. 04. 2015 (630 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

SOPK pozýva podnikateľov zúčastniť sa na Medzinárodných kontaktných dňoch v Užhorode, ktoré sa uskutočnia 20- 21.mája 2015 v priestoroch Zakarpatskej obchodno – priemyselnej komory. Tématikou je: „Kovoobrábanie (výroba, obchod a spolupráca v kovovýrobe), zakladanie spoločných podnikov”. STRETNUTIE UMOŽNÍ nadviazať obchodné kontakty s podnikmi – výrobcami produktov a poskytovateľmi služieb, podpísať protokoly o zámeroch, uzavrieť predajné a kúpne zmluvy, založiť si spoločný výrobný podnik.

UČASTNICKÝ POPLATOK: 150 Еur (v hrivnách podľa aktuálneho kurzového lístka NBU za jedného účastníka). Cena zahŕňa: jednoposteľovú izbu na jednu noc, stravovanie, tlmočnícke služby, umiestnenie informácií o firme v katalógu, organizačné náklady. Kontakt: Ukrajina: ++380-312 66-94-62, 66-94-50 E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 19 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server