Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Inovačný región – Možnosti financovania inovácií
Vydané 09. 04. 2015 (581 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizuje konferenciu Inovačný región – Možnosti financovania inovácií v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom a regionálnou komorou SOPK v Trenčíne, ktorá sa uskutoční 5. mája 2015 v kongresovej sále Trenčianskeho samosprávneho kraja.Zaregistrujte sa do 30. apríla 2015 na adrese peter.biel@tsk.sk.

Konferencia poskytne praktické informácie o možnostiach financovania firiem v oblasti výskumu, vedy a inovácií z najväčšieho európskeho programu na podporu výskumu a inovácií - Horizont 2020 a z operačného programu Výskum a inovácie ako i informácie k novele zákona o dani z príjmov, ktorá umožňuje dodatočný odpočet nákladov na výskum a vývoj. Po ukončení konferencie budú mať účastníci možnosť rozprávať sa s prednášajúcimi na individuálnych konzultáciách.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 22 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server