Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Činnosť Euroázijskej hospodárskej únie a riadenie obchodnej spolupráce medzi slovenskými spoločnosťami a spoločnosťami z Ruska, Bieloruska, Kazachstan
Vydané 07. 04. 2015 (500 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu pripravila dňa 15. 04. 2015 v Bratislave pod záštitou veľvyslanectva RF v SR a Euroázijskej hospodárskej komisie seminár s názvom “Činnosť Euroázijskej hospodárskej únie a riadenie obchodnej spolupráce medzi slovenskými spoločnosťami a spoločnosťami z Ruska, Bieloruska, Kazachstanu, Kirgizska a Arménska”.

Na seminári sa predstavia zástupcovia jednotlivých sekcií Euroázijskej únie s prednáškami. Súčasťou interaktívneho seminára budú aj otázky týkajúce sa postupov pri certifikácii, výpočte a úhrade spotrebnej dane a iné. Účasť na seminári je bezplatná. Registrácia a bližšie informácie : babejova@sario.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 10 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server