Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Nový ročník súťaže Európska cena za podporu podnikania
Vydané 11. 03. 2015 (615 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Európska cena za podporu podnikania sa podieľa na vyhľadávaní a oceňovaní úspešných iniciatív zameraných na podporu podnikov a podnikania v Európe. Toto ocenenie má tiež za cieľ predstaviť príklady najlepších zásad a postupov v podnikaní, zvýšiť povedomie spoločnosti o pridanej hodnote podnikania, ako aj povzbudiť a inšpirovať potenciálnych podnikateľov.

• Oceňované kategórie : Podpora podnikateľského ducha, Investovanie do podnikateľských zručností , Podpora podnikateľského prostredia, Podpora rozvoja zelených trhov a efektívnosti zdrojov , Zodpovedné podnikanie prístupné pre všetkých . Okrem toho porota udelí Veľkú cenu poroty iniciatíve z ktorejkoľvek kategórie na podporu podnikania v Európe, ktorú bude považovať za najtvorivejšiu a najinšpiratívnejšiu Termín na dodanie projektov do súťaže: 29.5.2015. Odborná porota napokon vyberie víťazov súťaže, ktorí budú vyhlásení na slávnostnom odovzdávaní cien v novembri 2015 v Luxemburgu. Informácie o národných kolách súťaže vám poskytne národné kontaktné miesto: Slovak Business Agency, Oľga Némethová, tel : +421 907 857 342, +421 2 502 44 513, e–mail: nemethova@sbagency.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 54 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server