Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* CERN – SLOVENSKO: PRIEMYSEL A TRANSFER VEDOMOSTÍ
Vydané 11. 03. 2015 (666 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská obchodná a priemyselná komora ako spoluorganizátor s Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky, Európskou Organizáciou pre Jadrový Výskum CERN, Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky a Centrom vedecko-technických informácii Slovenskej republiky spoločne pripravujú výnimočnú konferenciu ktorá sa bude konať dňa 24. marca 2015 o 9.00 hod. na Ministerstve hospodárstva Slovenskej republiky, Mierová 19 v Bratislave.

Cieľom podujatia, ktoré bude na Slovensku prvé svojho druhu, je utuženie a rozšírenie spolupráce CERNu a Slovenska v oblasti priemyslu a transferu vedomostí a technológií. Hlavným zámerom je zvýšenie návratnosti príspevku Slovenska do CERNu vo forme zakázok pre slovenské firmy, informovanie slovenských firiem o možnostiach dodávok do CERNu a vytvorenie nových spoluprác medzi CERNom a slovenským priemyslom. Viac informácií nájdete na http://indico.cern.ch/e/CERN-SLOVAKIA2015, kde sa možno do 10. marca 2015 zaregistrovať. Podujatie bude vysielané livestreamom na http://www.thespot.sk/cern.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 28 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.economy.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server