Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* II. hospodárske fórum krajín V4 a Chorvátska
Vydané 23. 10. 2014 (525 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje slovenské firmy, maklérov a individuálnych investorov o II. hospodárskom fóre krajín V4 a Chorvátska, ktoré sa uskutoční dňa 19.novembra 2014 v Záhrebe.

Podujatie organizačne zabezpečuje ZÚ SR v Záhrebe a bude sa venovať aktuálnej hospodárskej situácii v ChR a v druhej časti podujatia bude priestor vyčlenený pre rokovania B2B firiem s cieľom rozvoja kooperačných a obchodných vzťahov firiem zúčastnených krajín. Počas fóra sa bude diskutovať o nových možnostiach a výzvach na chorvátskom trhu, príležitostiach pri čerpaní EÚ fondov v oblasti budovania infraštruktúry, zatepľovania budov, ochrane životného prostredia, ale aj v potravinárstve, spracovaní kovov a plastov, energetike a farmaceutickom priemysle. Možnosť prihlásenia sa na podujatie : boris.petrik@mzv.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.mzv.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server