Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Konferencia : Národné fórum produktivity
Vydané 30. 09. 2014 (595 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Sedemnásty ročník Národného fóra produktivity, tradičného stretnutia špičkových odborníkov z oblasti produktivity a inovácií, ktoré organizuje Slovenské centrum produktivity, sa bude konať pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR v stredu 8.10.2014 v hoteli Holiday Inn v Žiline.

Národné fórum produktivity je tradičným stretnutím špičkových priemyselných inžinierov, odborníkov z oblasti produktivity a inovácií. V odborných prednáškach zaznejú reálne podnikové riešenia a predstavené budú úspešné podnikové prípadové štúdie riešení s pozitívnym dopadom na rast produktivity. Súčasťou podujatia bude diskusia na tému hlavných výziev pre priemysel do roku 2020 a budú predstavené možnosti financovania inovácií v podnikoch na Slovensku. Počas podujatia zástupca Ministerstva hospodárstva SR odovzdá ocenenie víťazom súťaže Národná cena produktivity.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 32 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.econom.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server