Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Exportné fórum 2014 — krajín V4 a Rakúska
Vydané 30. 09. 2014 (568 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravila Exportné fórum 2014, ktoré sa uskutoční 13. novembra 2014 v hoteli Bratislava v Bratislave. Exportné fórum 2014 nadväzuje na 7 úspešných ročníkov Slovenskej kooperačnej burzy a je už od roku 2007 každoročným stretnutím slovenských a zahraničných podnikateľov, ktoré organizuje Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR ponúka unikátnu možnosťnájsť si nové obchodné príležitosti a partnerov v zahraničí.

Partnerom tohto ročníka je Vyšehradský región (V4) a Rakúsko. Exportné fórum 2014 je najväčším podujatím, ktoré SARIO organizuje. Ponúka unikátnu možnosť pre malé a stredné podniky nájsť si obchodné príležitosti v zahraničí a preniknúť na globálny trh a partnerom podujatia osloviť početné relevantné publikum. Rozsah poskytnutého plnenia závisí od druhu partnerstva. Toto medzinárodné podujatie je zamerané na bilaterálne rozhovory firiem, na prezentáciu subkontraktačných ponúk partnerstva, tendrov, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov so zahraničnými partnermi a hľadanie partnerov na spoluprácu najmä v sektoroch: automobilový priemysel, strojárstvo, energetika, IKT.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 15 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server