Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 3. Európsky kongres malých a stredných podnikateľov
Vydané 12. 09. 2013 (1060 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Pod záštitou prezidenta Poľskej republiky Bronislawa Komorowského, predsedu Európske komisie José Emanuela Barossa a predsedu Európskeho parlamentu Martina Schulza sa koná v dňoch 16. 9. – 18. 9. 2013 v Katoviciach, Poľsko 3. medzinárodný kongres malých a stredných podnikateľov.

Témou kongresu je spolupráca v sektore malých a stredných podnikateľov na regionálnej, národnej a medzinárodnej úrovni. Po minulé roky sa na kongrese stretla početná skupina zástupcov obchodu, vedy, politiky a ekonomického prostredia, ktorí sa zaoberali možnosťami a prekážkami, ktoré stoja pred mikropodniky, malými a strednými podnikmi. Akcia je už tradičnou súčasťou európskych ekonomických udalostí. Niekoľko desiatok panelových zasadnutí a rad workshopov a neformálnych stretnutí prebiehajú za účasti odborníkov z Poľska i zo zahraničia počas troch dní konania KongresuÚčasť na kongrese je bezplatná. Všetky informácie nájdete na : www.kongresmsp.eu.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 882 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server