Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Stretnutie s hlavným politickým poradcom thajského predsedu vlády
Vydané 26. 04. 2013 (1052 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Na základe ponuky rakúskeho partnera Vám SOPK dňa 16.5. 2013 popoludní sprostredkováva možnosť stretnutia s hlavným politickým poradcom thajského predsedu vlády, s pánom Vinyaranth Pansakom. Na stretnutí môžete získať informácie o zámeroch thajskej vlády, najmä v týchto oblastiach: výstavba a údržba železníc, projektovanie, výstavba, prevádzka a údržba energetických systémov a zariadení, automobilový priemysel, výroba autosúčiastok (výroba pneumatík a pod.).

Miesto: Viedeň, Presné miesto a čas stretnutia budú oznámené neskôr. Kontakt: Ing. Kristína Obertová, Tel.: 02/6720 2616. V prípade záujmu sa prihláste najneskôr do 13.5.2013 na emailovej adrese: kristina.obertova@sopk.sk. Vzhľadom na limitovaný počet miest, SOPK nemôže zaručiť účasť tým, ktorí sa prihlásia po tomto termíne.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 424 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server