Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Seminár o obchodovaní s Ruskou federáciou
Vydané 22. 04. 2013 (1027 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská obchodná a priemyselná komora (SOPK) organizuje dňa 23. mája 2013 o 9,30 hod. v hoteli Bôrik, Na Bôriku 15, Bratislava odborný seminár o obchodovaní s Ruskom a členmi colnej únie Rusko –Bielorusko - Kazachstan v spolupráci s Obchodnou a priemyselnou komorou Ruskej federácie (OPK RF), Sberbankou Slovensko, a.s., Eximbankou SR a Štátnou registračnou komorou pri Ministerstve spravodlivosti RF.

Seminár je určený pre majiteľov firiem, riadiacich pracovníkov rozhodujúcich o obchodnej politike svojich podnikov a osobitne pre pracovníkov obchodných, odbytových a podobných útvarov zabezpečujúcich vývozy, dovozy a reexporty do/z a cez členské krajiny tejto CÚ, alebo zabezpečujúcich výrobnú spoluprácu a investovanie v oblasti materiálnej výroby, alebo zvažujú vstup na toto obrovské a sľubné teritórium. Seminár poskytne priestor pre výmenu skúseností, diskusiu a zodpovedanie aktuálnych otázok hospodárskej praxe, spojených so vzájomným obchodovaním a hospodárskou spoluprácou medzi SR (EÚ) a krajinami colnej únie (RF, Bielorusko a Kazachstan).


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 473 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server