Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Inovatívny čin roka 2012
Vydané 11. 01. 2013 (726 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Ministerstvo hospodárstva SR 10. januára 2013 vyhlásilo šiesty ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR „Inovatívny čin roka 2012“. Súťaž sa organizuje v štyroch kategóriách: 1. Výrobková inovácia, 2. Technologická inovácia, 3. Inovácia služby (netechnologický proces), 4. Medzinárodná kooperácia.

Do súťaže sa môže zapojiť každá právnická osoba so sídlom na území Slovenskej republiky a fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky so svojím produktom, technológiou alebo službou, ktorých inovačný proces bol dokončený v roku 2012, zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu organizátora súťaže v termíne do 29. marca 2013. V prípade že výrobková inovácia, technologická inovácia, alebo inovácia služby vznikla ako výsledok medzinárodnej spolupráce medzi slovenským a zahraničným subjektom, súťažiaci prihlási súťažný návrh do kategórie „Medzinárodná kooperácia“. V každej kategórii sa udeľuje 1 vecná cena a finančná odmena v hodnote 3 300 €. Podrobnejšie informácie o súťaži „Inovatívny čin roka 2012“ sú uverejnené na internetovej stránke vyhlasovateľa (www.mhsr.sk) v sekcii Inovácie a na stránke organizátora súťaže (www.siea.sk).


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 403 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.economy.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server