Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Indikatívny harmonogram výziev ROP, OP Bratislavský kraj, OP Vzdelávanie na roky 2012 a 2013
Vydané 17. 12. 2012 (706 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky ako Riadiaci orgán pre Regionálny operačný program zverejnilo indikatívny harmonogram výziev Regionálneho operačného programu na roky 2012 a 2013.

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky ako Riadiaci orgán pre operačný program Bratislavský kraj zverejnilo indikatívny harmonogram výziev OP Bratislavský kraj na rok 2013. a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ako Riadiaci orgán pre operačný program Vzdelávanie zverejnilo indikatívny harmonogram výziev na predkladanie žiadostí o NFP na rok 2013 pre operačný program Vzdelávanie - dopytovo-orientované projekty (SORO-ASFEU).Bližšie informácie www.nsrr.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 622 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nsrr.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server