Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia do Chorvátska
Vydané 19. 06. 2012 (1786 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská obchodná a priemyselná komora na základe požiadavky Kancelárie prezidenta Slovenskej republiky pripravuje podnikateľskú misiu, ktorá sa uskutoční v rámci oficiálnej návštevy prezidenta SR pána Ivana Gašparoviča do Chorvátska v dňoch 11. – 12. júla 2012. Obchodné fórum a bilaterálne rokovania sa uskutočnia v rámci projektu Enterprise Europe Network s našimi chorvátskymi partnermi v Záhrebe a v Pule.

Chorvátska strana prejavila záujem najmä o podnikateľské subjekty z oblasti : energetiky infraštruktúry (spolupráca pri výstavbe diaľnic v SR, výstavba a rekonštrukcia železničných sietí), strojárstva, cestovného ruchu (možná účasť na privatizácii rekreačných zariadení v Chorvátsku), stavebníctva, potravinárstva a ďalších. Informácie : Ing. Jozef Rajtar, riaditeľ útvaru medzinárodnej spolupráce, Tel.: 02/62410148, E-mail: sopkums@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 3182 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server