Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Európske ocenenie za rozvoj podnikania
Vydané 20. 04. 2012 (659 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Prostredníctvom Národnej agentúry pre rozvoj malého a stredného podnikania majú aj slovenské iniciatívy možnosť získať ocenenie za rozvoj podnikania na Slovensku! Cieľom Európskej ceny za podporu podnikania, ktorú začala udeľovať Európska komisia, je uznať a odmeniť výnimočné iniciatívy, ktoré podporujú podnikateľské aktivity na regionálnej úrovni. Kto sa môže prihlásiť? Národné, regionálne a miestne iniciatívy ako aj verejno-súkromné partnerstvá, ktoré podnecujú svojimi aktivitami rozvoj podnikania na Slovensku.

V ktorých kategóriách sa súťaží Súťaž sa organizuje v 5 kategóriách: Podpora podnikateľského ducha, Investícia do zručností, Podpora podnikateľského prostredia, Podpora internacionalizácie podnikania, Zodpovedné podnikanie prístupné pre všetkých. Termín na zaslanie projektov do národného kola: 16. 6. 2012, Európske kolo: 16. 7. 2012 Kontakt : Oľga Némethová, tel.: 02/5042 44 513, e-mail: nemethova@nadsme.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server