Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia do Poľska
Vydané 09. 02. 2012 (1034 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci so spoločnosťouEasyLink Business Services organizuje v dňoch 23. - 27.4.2012 multisektorovo zameranú podnikateľskú misiu do Poľskej republiky, ktorej cieľom je prezentovať a hľadať nové možnosti: subkontraktačných ponúk, voľných výrobných kapacít, vytvárania joint-venture partnerstiev.

Odporúčané sektorové zameranie: strojárstvo, chemický a farmaceutický priemysel, drevársky priemysel, elektrotechnika, energetika, automobilový priemysel, informačné technológie a pod. Pred odchodom je pripravené konzultačné dopoludnie 23.2.2012 od 10:00 hod. v priestoroch agentúry SARIO, ktorého cieľom je: monitorovať potenciálnych účastníkov podnikateľskej misie, identifikovať Vaše potreby pri expanzii v poľskom hospodárskom priestore, tak aby došlo k profilácii a naplneniu Vašich požiadaviek a potrieb „na mieru“ pri realizácii podnikateľskej misie, predstaviť produkty a servis, ktorý Vám pripravila agentúra SARIO s partnerom EasyLink Business Services, možnosť osobnej komunikácie k produktom a servisu, podmienkam účasti na uvedenej podnikateľskej misii s realizátormi. Kontaktná osoba: Miroslava Kudelásová, tel.: 02/58 260 324, mobil: 0910 828 202, e-mail: miroslava.kudelasova@sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 338 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server