Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Prezentácia firmy prostredníctvom masmédií doma a v zahraničí
Vydané 08. 12. 2011 (638 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Regionálne poradenské a informačné centrum Prešov - Enterprise Europe Network pripravilo tréning „Prezentácia firmy prostredníctvom masmédií doma a v zahraničí.“ Tréning sa uskutoční 15.12.2011 so začiatkom od 9.00 hod. v priestoroch RPIC Prešov (Reimanova9).

Tréning je určený všetkým zástupcom malých a stredných podnikov, ktorí majú záujem získať zručnosti v komunikácii s médiami, prezentovaní a propagovaní vlastnej firmy prostredníctvom masmédií. Cieľom tohto seminára je sprostredkovať účastníkom užitočné informácie o svete médií a naučiť ich ako s nimi komunikovať. Budovanie imidžu a dobrá reklama by mala byť cieľom každého podnikateľského subjektu. Prihlásiť sa na seminár môžete telefonicky (051/75 60 329, 317), alebo mailom (een@rpicpo.sk) do 14.12.2011. Seminár je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie. Účasť na seminári je zdarma.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server