Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Stav malého a stredného podnikania za rok 2010
Vydané 13. 09. 2011 (1312 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (ďalej len „NARMSP“) vydala komplexný dokument o stave malého a stredného podnikania na Slovensku za rok 2010. Správa o stave malého a stredného podnikania v Slovenskej republike v roku 2010 mapuje vývoj podnikateľského prostredia, realizované podporné programy a opatrenia na podporu malého a stredného podnikania (ďalej len „MSP“), ako aj odporúčania pre zlepšenie podmienok MSP na Slovensku.

Správa poskytuje podrobné štatistické dáta a prehľady o sektore MSP. Jej súčasťou sú aj odporúčania na ďalšie zlepšovanie podnikateľského prostredia v zmysle iniciatívy Európskej komisie SBA (Small Business Act), ktorej vyslancom pre SR sa stal generálny riaditeľ NARMSP. MSP, verejne prístupná prostredníctvom webovej stránky NARMSP www.nadsme.sk v časti Publikácie.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1401 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server