Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Slovak Service International
Vydané 25. 07. 2011 (651 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovak Service International je alianciou popredných slovenských súkromných spoločností v oblasti služieb ( fúzií/akvizícií, práva, poistenia a účtovníctva/daní ), ktoré spojili svoje sily za účelom aktívnej pomoci a podpory slovenským firmám pri ich exportných a investičných zámeroch vo svete. Slovak Service International predstavuje konkrétnu pomoc všade tam, kde možnosti ekonomickej diplomacie štátu sú obmedzené alebo končia - v praxi.

Slovak Service International tak predstavuje 1 svetový servis v 174 krajinách sveta opierajúci sa o podporu 18 500 profesionálov, ktorí sú pripravení prostredníctvom koordinácie Slovak Service International zabezpečiť úplný lokálny servis služieb pre slovenských podnikateľov v zahraničí. Viac informácií nájdete na www.slovak-service-international.com alebo v prípade otázok priamo kontaktujte koordinátora projektu pána Milana Hradického / hradicky@slovak-service.com.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2873 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server