Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia do Juhoafrickej republiky
Vydané 08. 02. 2011 (1022 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Bratislavská regionálna komora SOPK v spolupráci s Obchodno-ekonomickým oddelením Veľvyslanectva SR v Pretórii a s Johannesburskou obchodnou a priemyselnou komorou v Juho¬africkej republike pripravili podnikateľskú misiu do Juhoafrickej republiky v dňoch 17. 4. - 22. 4. 2011.

Juhoafrická republika je dlhodobo najvýznamnejším obchodným partnerom SR na čiernom kontinente. Je nesmierne bohatým štátom. Ponúkajú Vám jedinečnú príležitosť nadviazať kontakty s firmami v hlavnom meste Pretórii, v centre podnikania Johannesburgu a v svetoznámom Kapskom meste. Firmy na rokovania Vám budú vyhľadané na základe Vašej prihlášky a profilu. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Ivana Kondášová na tel: 02/48291247, alebo na e-mail: ivana.kondasova@email.sopk.sk. V prípade záujmu zašlite prihlášku najneskôr do 28.2.2011 spolu s profilom.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 441 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.basopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server