Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* BOIS HABITAT - drevo a bývanie
Vydané 17. 01. 2011 (1069 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Slovenská obchodná a priemyselná komora v spolupráci so Zastupiteľským úradom v Belgicku ponúka možnosť účasti a prezentácie Vašej firmy na medzinárodnom veľtrhu BOIS HABITAT (Drevo a bývanie ) v dňoch 25.-28.3.2011 v belgickom Namure s možnosťou nadviazania nových kontaktov zo sekcií: výroba drevených domov, výroba drevených skeletových systémov, zrubov, zateplených systémov, drevených konštrukcií, podlahovín, ostatného čo s drevom súvisí.

V rámci výstavy budú podľa profilov Vašich firiem a požiadaviek oslovené belgické firmy na partnerské stretnutie priamo na stánku. Účasť by bola vo forme spoločného stánku vo veľkosti 25-30 m2 s kuchynkou so spoluúčasťou prihlásených firiem.. Viac o výstave na stránke: www.bois-habitat.be Bližšie informácie : Ing. Ivana Kondášová, tel. 02/48291247, e-mail: ivana.kondasova@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2965 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server