Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* AutoNet
Vydané 17. 01. 2011 (671 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Automobilový klaster- západné Slovensko ponúka jedinečnú možnosť pre malých a stredných podnikateľov. V rámci projektu AutoNet ponúkame bezplatnú registráciu a využívanie databázy podnikov z celej strednej Európy. Jedným z hlavných cieľov projektu AutoNet je vytvorenie stabilného zoskupenia spoločností, pre podporu obchodných aktivít malých a stredných podnikateľov v oblasti automobilového priemyslu.

Okrem priamej obchodnej spolupráce ponúka on-line databáza AutoNet aj jednoduchý spôsob registrácie pre účasť na medzinárodných kooperačných stretnutiach, rokovaniach, seminároch a veľtrhoch. Všetky možnosti využitia kooperačných aktivít projektu AutoNet predstavia na krátkom stretnutí „Regionálny informačný deň projektu AutoNet“, ktoré sa bude konať dňa 19. Januára 2011 od 9:00 do 12:00 v priestoroch Trnavskej Radnice (Hlavná 1, 917 01 Trnava). Na tomto informačno-tématickom stretnutí sa účastníci môžu oboznámiť aj s používaním novovzniknutej Kooperačnej databázy. Školenie ako aj registrácia do medzinárodnej databázy sú bezplatné. Kontaktná osoba: Peter Bujňák, Email: bujnak@autoklaster.sk, tel: +421 903 814 777


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1495 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server