Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikanie a cezhraničné poskytovanie služieb v Rakúsku - seminár
Vydané 05. 10. 2010 (1410 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v spolupráci s IB Grant Thornton Consulting, k.s. pripravila odborný seminár Podnikanie a cezhraničné poskytovanie služieb v Rakúsku. Podujatie je určené záujemcom o podnikanie v Rakúsku. Jeho cieľom je oboznámiť existujúcich, začínajúcich i potenciálnych podnikateľov o možnostiach podnikania a poskytovania služieb v Rakúsku.

Seminár sa uskutoční 19. októbra 2010 v Bratislave v priestoroch NARMSP na Miletičovej 23. Účasť na podujatí je bezplatná, nakoľko je organizovaná v rámci európskej podpornej siete Enterprise Europe Network. Registrácia bude prebiehať on-line od 1. októbra do 16. októbra 2010.

Kontakt: Ing. Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02/50 24 45 15, fax: 02/50 24 45 02, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk, www.nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1383 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server