Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Konferencia: Perspektívy podnikania v Číne - pomoc slovenským podnikateľom pri vstupe na čínsky trh
Vydané 07. 09. 2010 (579 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania dňa 21. septembra 2010 (utorok) pozýva do Bratislavy na 6. vedecko-podnikateľskú konferenciu s medzinárodnou účasťou. Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností a know-how relevantných aktérov zaoberajúcich sa Čínou a tak poskytnúť malým a stredným podnikateľom, ako aj širokej verejnosti komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v Číne.

Konferencia je určená predovšetkým slovenským malým a stredným podnikateľom, ktorí uvažujú nad nadviazaním obchodných kontaktov s čínskymi partnermi, ako aj expandovaním svojej podnikateľskej činnosti na čínsky trh. Uzávierka prihlášok pre účastníkov je 18. septembra 2010. Konferencia sa uskutoční v Bratislave (konkrétne miesto upresníme) Kontakt: Ing. Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02/50244515, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server