Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Obchodná misia Bielorusko
Vydané 27. 08. 2010 (955 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Nitrianska regionálna komora SOPK v spolupráci s obchodným oddelením Veľvyslanectva SR v Minsku pripravila obchodnú misiu do Minska, Bielorusko.

Termín: 12. - 15. oktober 2010 (utorok – piatok)
Miesto: Obchodná a priemyselná komora Minsk, BieloruskoZáklad slovenského exportu tvoria: osobne automobily, náhradné diely a zariadenia pre automobily a traktory, pulty, panely, stoly pre elektrické systémy, televízory, videorekordéry a projektory, pneumatiky, elektrické motory, polyméry, valcovaný plech, prietokové merače na plyn, vodu a elektrickú energiu, magnézium, výrobky z plastických hmôt, stroje a mechanické zariadenia pre špeciálne účely, zariadenia pre tepelne opracovanie materiálov, čerpadla vákuové a vzduchové, motory piestové, náhradne diely pre motory a zariadenia, žiaruvzdorne výrobky.

Cieľom obchodnej misie je nadviazať obchodne kontakty s podnikateľmi z Bieloruska, zúčastniť sa obchodných rokovaní s bieloruskými podnikateľmi a spoznať hospodárske a ekonomické prostredie teritória.
Uzávierka prihlášok: do 10. septembra 2010, termín je limitovaný časom na vybavenie vstupných víz.

Organizačný garant: Ing. Ivan BELKA, tel.: 037 - 73 367 54, fax: 037 - 73 367 39, e-mail: ivan.belka@sopk.sk .

Bližšie informácie : zcakova@cpscoop.sk

( Celý článok | Autor:
Zuzana Cáková | Počet komentárov: 3026 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )

Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server