Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 4. Slovenská kooperačná burza
Vydané 26. 07. 2010 (1179 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu organizuje v dňoch 9. – 10. novembra 2010 v priestoroch Výstaviska Agrokomplex v Nitre štvrté stretnutie slovenských a zahraničných podnikateľských subjektov pod názvom „4. Slovenská kooperačná burza 2010“. Ide medzinárodné kooperačné podujatie zamerané na slovenské a zahraničné podnikateľské subjekty v odvetví strojárskeho, automobilového, elektrotechnického, energetického, chemického a IT sektora, spracovanie dreva a plastov. Podujatie je organizované pod záštitou Ministerstva hospodárstva.Partnerskou krajinou je Francúzsko, reprezentované Francúzskym Veľvyslanectvom na Slovensku a ďalšími francúzskymi obchodnými subjektami. Cieľom je vytvoriť priestor pre bilaterálne rokovania vo vybraných rezortoch priemyslu s cieľom nadviazať vzájomné hospodárske kooperácie. Podujatie bude prebiehať formou vzájomných bilaterálnych rokovaní podľa časového harmonogramu, kde domáce i zahraničné spoločnosti budú prezentovať svoju podnikateľskú činnosť a záujem o kooperáciu. Rokovacím jazykom bude prioritne jazyk anglický!

Kontakt: Hladká Naďa, tel.: 02-58260321, e-mail.: matchmaking@sario.sk, hladka@sario.sk;( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 380 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server