Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* BBS systém, európskej databázy inovatívnych ponúk a požiadaviek
Vydané 23. 06. 2010 (1069 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

BBS databáza je bezplatnou službou siete Enterprise Europe Network. Je výnimočným a najmä grátis nástrojom marketingu firemných produktov, technológií, riešení, postupov.

Sú v nej zverejnené inovatívne ponuky a požiadavky – tzn.:

Technologická ponuka - ak má podnikateľ inovatívnu technológiu, ktorú chce nejakým spôsobom posunúť do zahraničia, vyplní sa formulár a táto ponuka je zverejnená vo viac ako
40 krajinách. Následne je automaticky párovaná s požiadavkami na daný typ technológie prípadne sektora.

Technologická požiadavka – funguje na rovnakom princípe, avšak zadáva sa požiadavka slovenského podnikateľa na potrebnú inovatívnu technológiu/riešenie.

Databáza je prístupná podnikom vo viac ako 40 krajinách sveta. Verejne prístupné sú len abstrakty profilov, kontaktné údaje ako aj detaily technológie sú prístupné až na vyžiadanie a po vašom schválení, prostredníctvom Národnej agentúry pre rozvoj malého a stredného podnikania.

Bližšie informácie : Marián ŠEVČÍK, manažér medzinárodných aktivít tel: 02/502 44 523

mobil: 0911/ 510 514, e-mail: sevcik@nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 134 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-network.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server