Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Európsky týždeň malých a stredných podnikateľov (MSP) 2010
Vydané 13. 04. 2010 (1125 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Európska komisia a členské krajiny EÚ iniciovali projekt Európsky týždeň malých a stredných podnikateľov (MSP) 2010, ktorý vyvrcholí 25. mája - 1. júna 2010. Podujatie, ktoré zodpovedá obsahu Európskeho týždňa MSP 2010, sa dá zaregistrovať na web stránke www.ec.europa.eu/sme-week. Môže to byť konferencia, seminár, prednáška, veľtrh, deň otvorených dverí, súťaž, verejné predstavenie, stretnutie podnikateľov a pod. Do projektu sa môžu zapojiť orgány verejnej správy, existujúci alebo potenciálni podnikatelia, vzdelávacie inštitúcie, obchodné organizácie, študenti, mladí ľudia atď.

Podujatie s termínom máj alebo jún 2010 je potrebné zaregistrovať mesiac vopred. Registrácia je jednoduchá a možno ju uskutočniť do 24. mája 2010. Po registrácii podujatie verifikuje národný koordinátor a spracovateľská komisia, ktorá ho zverejní na web stránke. Zverejnením získa Vaše podujatie propagáciu v 37 zúčastnených krajinách. Európsky týždeň MSP 2010 nie je finančne dotovaný.

Materiály spolu s logom projektu budú postupne k dispozícii na www.ec.europa.eu/sme-week. Je tam uvedený aj kontakt na národného koordinátora v SR.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1912 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-network.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server