Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* JARNÝ PREDAJ DRUŽSTEVNÝCH VÝROBKOV !
Vydané 07. 04. 2010 (712 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Dňa 24. 3. 2010 zorganizoval COOP PRODUKT SLOVENSKO v priestoroch jedálne SLOVGAST vo Vlčom hrdle jarný predaj výrobkov členských družstiev pod heslom „PRIVÍTAJTE S NAMI JAR“. So svojim sortimentom sa predstavili výrobné družstvá VELIX, výrobné družstvo Bratislava, ŠAMOTKA, výrobné družstvo H. Zalužany a KOVOTVAR, výrobné družstvo Kúty.

Výrobné družstvo VELIX ponúkalo najmä bytový textil. Najväčší záujem nakupujúcich bol o zásterky s detskými motívmi, predávali sa aj prehozy na postele, obrusy s jarnou tematikou, obliečky a vankúšiky. Viacerí návštevníci si zobrali kontakt na výrobné družstvo, s tým že sa na nich obrátia so zákazkami.

Výrobné družstvo ŠAMOTKA priviezlo z Hrnčiarskych Zálužian nádherné keramické košíčky s rúčkami, čo ocenili aj nakupujúci svojim záujmom o tento tovar. Dóza na med, cesnakové hlavičky a ozdobné kvetináče boli tiež sortimentom, ktorí sa dobre predával.

Návštevníkov očarili aj výrobky výrobného družstva KOVOTVAR. Pri stánku družstva bolo ako sa hovorí „stále plno“. Kvetináče, krhličky, konvy, kýbliky so sitkami, zaváracie hrnce, oválne košíčky z plechu všetko v pekných jarných farbách boli pastvou pre oči a lákali nakupujúcich, kúpiť si čo i len malú drobnosť pre radosť.

Neustále dotazy nakupujúcich, či v blízkej budúcnosti prídu predávať a kde si môžu výrobky zakúpiť nás presvedčili o tom, že o slovenské výrobky ľudia záujem majú . Predaj sme spolu s družstvami zhodnotili ako úspešný z čoho sme všetci mali veľkú radosť.

Fotogaleria


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 14 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server