Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Konzultačný deň s obchodnou radkyňou z Bieloruska
Vydané 07. 04. 2010 (1013 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v spolupráci s Obchodno-ekonomickým oddelením pri Zastupiteľskom úrade SR v Bielorusku organizuje v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network Konzultačný deň s obchodnou radkyňou z Bieloruska.

Cieľom podujatia je poskytnúť slovenským podnikateľom individuálne konzultácie o možnostiach dovozu a vývozu slovenských tovarov a služieb z/na bieloruský trh.

Podmienky účasti:
Podujatie sa uskutoční dňa 20. apríla 2010 v priestoroch NARMSP na Miletičovej 23 v Bratislave v čase od 9.00 do 11.00. V prípade záujmu je potrebné sa zaregistrovať prostredníctvom on-line prihlasovacieho formulára najneskôr do 14. apríla 2010. Po ukončení prihlasovania bude každej firme oznámený presný čas konzultácie s obchodnou radkyňou. Účasť na podujatí je bezplatná.

Pozvánka


Kontakt:
Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02 50 24 45 15, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 277 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server