Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Perspektívy podnikania v Afrike - Podnikanie v Angole, Keni a Líbyi
Vydané 07. 04. 2010 (1146 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania organizuje dňa 27. mája 2010 5. vedecko-podnikateľskú konferenciu Perspektívy podnikania v Afrike. Podnikanie v Angole, Keni a Líbyi

Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností a know-how relevantných aktérov zaoberajúcich sa vybranými africkými krajinami a tak poskytnúť malým a stredným podnikateľom, ako aj širokej verejnosti komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v Angole, Keni a Líbyi. Konferencia je určená predovšetkým slovenským malým a stredným podnikateľom, ktorí uvažujú nad nadviazaním obchodných kontaktov s vybranými africkými krajinami, ako aj expandovaním svojej podnikateľskej činnosti na ich perspektívne trhy.

Posledný termín na on-line prihlasovanie na podujatie je pre účastníkov 24. mája 2010.

Kontakt:
Ing. Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02/50 24 45 15, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
Ing. Jakub VARGA, tel.: 02/50 24 45 21, e-mail: varga@nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 254 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server