Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Súťaž pre podnikateľov „Národná cena produktivity“
Vydané 07. 04. 2010 (493 x čítané) | Rubrika - Informácie

Ministerstvo hospodárstva SR vyhlásilo tretí ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva „Národná cena produktivity“.
Súťaž sa uskutoční vo dvoch kategóriách:
1. Malý a stredný podnik
2. Veľký podnik

Do súťaže sa môže zapojiť každá právnická osoba so sídlom na území Slovenskej republiky a fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu organizátora súťaže v termíne do 20. apríla 2010.

Rozdelenie súťažiacich organizácií vychádza z definície pojmu "Malý a stredný podnik (MSP)", určenej Európskou komisiou (smernica 2003/361/EC). Do kategórie Malý a stredný podnik patrí organizácia, ktorá zamestnáva menej ako 250 zamestnancov, pričom jej obrat nie je väčší ako 50 mil. EUR. Musí tiež spĺňať kritériá nezávislého MSP (25 % a viac kapitálu alebo hlasovacích práv nesmie byť vo vlastníctve jednej alebo viacerých spoločností, ktoré nespĺňajú kritéria MSP).

Podrobnejšie informácie o súťaži „Národná cena produktivity“ v roku 2010 sú zverejnené na webovej stránke organizátora súťaže www.slcp.sk/ncp.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2017 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.economy.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server