Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Investičné fórum, Zahreb
Vydané 06. 04. 2010 (1225 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Chorvátska agentúra na podporu obchodu a investícií (APIU) v spolupráci s Ministerstvom financií Chorvátskej republiky, Ministerstvom hospodárstva, práce a podnikania Chorvátskej republiky, Ministerstvom turizmu Chorvátskej republiky, Chorvátskou hospodárskou komorou a Chorvátskou turistickou spoločnosťou organizujú Investičné fórum, ktoré sa bude konať v Záhrebe pri príležitosti ročného zhromaždenia Európskej banky pre obnovu a rozvoj (EBRD) dňa 13. mája 2010 (vo štvrtok) v hoteli Westin.V rámci fóra sú naplánované tri diskusie: 1. Možnosti investovania v Chorvátskej republike, 2. Infraštruktúra a ochrana životného prostredia, 3. Možnosti investícií v oblasti turizmu. V rámci Fóra sa bude realizovať aj matchmaking domácich firiem so zainteresovanými zahraničnými firmami za účelom upevnenia možnosti pre strategické investície a partnerstvá a taktiež aj výmenu skúseností a ideí.

Viac informácií o Fóre, ako aj prihlášku môžete nájsť na internetovej stránke: www.hifcroatia.com aj www.apiu.hr( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2014 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.apiu.hr )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server