Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Perspektívy a možnosti podnikania v Českej republike
Vydané 19. 03. 2010 (650x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v spolupráci so spoločnosťou Accace, k.s. organizuje odborný seminár Perspektívy a možnosti podnikania v Českej republike.

Cieľom seminára je oboznámiť slovenských podnikateľov o možnostiach ako rozšíriť svoje obchodné aktivity aj na územie Českej republiky. Podujatie je určené existujúcim, začínajúcim a potenciálnym podnikateľom, ktorí plánujú rozšíriť svoje obchodné aktivity aj na územie Českej republiky.
Seminár sa uskutoční 27. apríla 2010 v priestoroch Inkubátora Malacky na Bernolákovej 1/A v Malackách. Účasť na podujatí je bezplatná, nakoľko je organizované v rámci európskej podpornej siete Enterprise Europe Network. Registrácia bude prebiehať od 29. marca 2010 do 23. apríla 2010.

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania
Miletičova 23, 821 09 Bratislava
Tigran ALEKSANYAN
tel.: 02/50 24 45 15, fax: 02/50 24 45 02
e-mail: aleksanyan@nadsme.sk( Celá tlačová správa | Počet komentárov: 3 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server