Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* CONECO 2010
Vydané 19. 03. 2010 (1275 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V termíne od 23. 3. 2010 do 27. 3. 2010 sa v Incheba Expo Bratislava koná 31. ročník medzinárodného stavebného veľtrhu CONECO.

Najväčší stavebný veľtrh na Slovensku prebieha spolu s medzinárodným veľtrhom energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie Racioenergia, ktorý slávi už svoje 20. jubileum. Súbežne prebiehajú Climatherm - medzinárodná špecializovaná výstava klimatizácie a vzduchotechniky, Conecoinvest - prezentácia investičných zámerov a Slovrealinvest - veľtrh nehnuteľností. Novou špecializovanou výstavou je Stavebná mechanizácia - výstava stavebných strojov a mechanizácie. V tomto roku na veľtržnom podujatí svoju ponuku predstaví 636 vystavovateľov na ploche 47 750 m². Okrem Slovenskej republiky budú mať zastúpenie: Česká republika, Chorvátsko, Litva, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko a Rumunsko.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1461 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.incheba.sk )

Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server