Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Strojársky kontraktačný veľtrh BIEMH 2010, BILBAO
Vydané 19. 03. 2010 (703 x čítané) | Rubrika - Výstavy

SOPK v spolupráci s firmou CMB Creativ ponúka možnosť účasti a prezentácie Vašej firmy na 26. ročníku strojárskeho kontraktačného veľtrhu BIEHM 2010 v Bilbao, Španielsko ( www.biemh.com ), v dňoch 30. 5. - 4. 6. 2010. Slovenská republika je prioritný partner pre Španielsko.


Ponúkajú jedinečnú príležitosť prezentovať firmu v spoločnom národnom stánku 25m2 v rámci oficiálnej účasti Slovenskej republiky s možnosťou nadviazania nových kontaktov zo sekcií: obrábanie, zváranie, povrchová úprava, nástroje pre obrábanie, príslušenstvo, hydraulické, mechanické a pneumatické zariadenia, kontrolné systémy, materiály, napäťová technika, rezanie kyslíkom, presné náradie, komponenty a príslušenstvo, automatizáciu výrobných systémov, meracia technika, zabezpečenie kvality a služieb.

Viac informácií o programe : biemh_pozvanka_prihlaska.pdf

V prípade Vášho záujmu o účasť prosíme o prihlásenie sa u Ing. Ivany Fajčíkovej na t.č. 02/4829 1252, email: fajcikova@sopk.sk, fax: 02/4829 1260.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 571 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server